Blondynka stoi przy kiju wbitym do ziemi i z trudem próbuje go zmierzyć.
Po pewnym czasie podchodzi do niej facet, wyrywa kij, kładzie go na ziemi i pomaga jej go zmierzyć.
Blondynka na to:
- Ale proszę pana, chciałabym sprawdzić jaki ten kij jest wysoki, a nie jaki jest długi...
W prawie całej Polsce wychodzi się na dwór.
W Krakowie wychodzi się na pole.
A na Śląsku? Na powierzchnię.
Zainstalowałem nowy router wifi i ustawiłem hasło"natyleroutera". Jak mnie ktoś pyta o hasło to je podaję.
Zawsze zastanawiało mnie, czy francuzi jak kichają to mówią atchoux czy apsique...
- Pospiesz się, rząd sprzedaje węgiel który kupił za granicą!
- Spokojnie, nie pali się...
Twórca kałasznikowa idzie do nieba. Zagaduje go Bóg:
- Czy zrobiłeś kiedyś coś złego?
- Broń boże!
Komentarze
Odśwież4 grudnia 2021, 15:29
Pewnie, no to dawaj.
Odpisz
4 grudnia 2021, 16:04
@DeMajkel: Cześć! Chcesz usłyszeć dowcip o sklerotyku?
Odpisz
4 grudnia 2021, 16:15
@Kapitan_Igloo: Pewnie, no to dawaj.
Odpisz
5 grudnia 2021, 12:28
@DeMajkel: Cześć! Chcesz usłyszeć dowcip o sklerotyku?
Odpisz
6 grudnia 2021, 22:48
@Kapitan_Igloo: Pewnie, no to dawaj.
Odpisz
7 grudnia 2021, 07:23
@faketerminator1779: Cześć! Chcesz usłyszeć dowcip o sklerotyku?
Odpisz
8 grudnia 2021, 07:48
@Kapitan_Igloo: Pewnie, no to dawaj
Odpisz
8 grudnia 2021, 15:26
@DeMajkel: Cześć! Chcesz usłyszeć dowcip o sklerotyku?
Odpisz
10 grudnia 2021, 18:51
@Kapitan_Igloo: Pewnie, no to dawaj
Odpisz
11 grudnia 2021, 11:18
@DeMajkel: Cześć! Chcesz usłyszeć dowcip o sklerotyku?
Odpisz
29 grudnia 2021, 09:58
@Kapitan_Igloo: Pewnie, no to dawaj
Odpisz
20 lutego 2022, 22:14
@DeMajkel: Cześć! Chcesz usłyszeć dowcip o sklerotyku?
Odpisz
21 lutego 2022, 11:05
@Ciastekzeshreka: Pewnie, no to dawaj
Odpisz
21 lutego 2022, 18:29
@Kapitan_Igloo: Cześć! Chcesz usłyszeć dowcip o sklerotyku?
Odpisz
21 lutego 2022, 19:26
@DeMajkel: Pewnie, no to dawaj
Odpisz
1 marca 2022, 23:13
@Ciastekzeshreka: @Kapitan_Igloo: Cześć! Chcesz usłyszeć dowcip o sklerotyku?
Odpisz
1 marca 2022, 23:15
@Kapitan_Igloo: Pewnie, no to dawaj
Odpisz
1 marca 2022, 23:23
@Ciastekzeshreka: Cześć! Chcesz usłyszeć dowcip o sklerotyku?
Odpisz
1 marca 2022, 23:26
@Kapitan_Igloo: Pewnie, no to dawaj
Odpisz
1 marca 2022, 23:31
@Ciastekzeshreka: Cześć! Chcesz usłyszeć dowcip o sklerotyku?
Odpisz
1 marca 2022, 23:33
@Kapitan_Igloo: Pewnie, no to dawaj
Odpisz
2 marca 2022, 16:49
@Ciastekzeshreka: Cześć! Chcesz usłyszeć dowcip o sklerotyku?
Odpisz
2 marca 2022, 18:39
@DeMajkel: Pewnie, no to dawaj
Odpisz
4 marca 2022, 01:39
@Ciastekzeshreka: Cześć! Chcesz usłyszeć dowcip o sklerotyku?
Odpisz
4 marca 2022, 07:01
@Kapitan_Igloo: Pewnie, no to dawaj
Odpisz
10 marca 2022, 20:47
@Ciastekzeshreka: Cześć! Chcesz usłyszeć dowcip o sklerotyku?
Odpisz
10 marca 2022, 20:49
@DeMajkel: Pewnie, no to dawaj
Odpisz
10 marca 2022, 20:52
@Kapitan_Igloo: Cześć! Chcesz usłyszeć dowcip o sklerotyku?
Odpisz
10 marca 2022, 20:58
@DeMajkel: Pewnie, no to dawaj
Odpisz
10 marca 2022, 21:17
@Ciastekzeshreka: Cześć! Chcesz usłyszeć dowcip o sklerotyku?
Odpisz
10 marca 2022, 21:31
@Kapitan_Igloo: Pewnie, no to dawaj
Odpisz
10 marca 2022, 21:48
@Ciastekzeshreka: Cześć! Chcesz usłyszeć dowcip o sklerotyku?
Odpisz
11 marca 2022, 07:39
@Kapitan_Igloo: Pewnie, no to dawaj
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2022, 22:59
@Ciastekzeshreka: Cześć! Chcesz usłyszeć dowcip o sklerotyku?
Odpisz
4 lipca 2022, 23:00
@pewienktosktoniemaglosu: Pewnie, no to dawaj.
Odpisz
4 lipca 2022, 23:00
@faketerminator1779: kurde zapomniałem cześć.
Odpisz
5 lipca 2022, 07:08
@pewienktosktoniemaglosu: Cześć! Chcesz usłyszeć dowcip o sklerotyku?
Odpisz
5 lipca 2022, 09:19
@Kapitan_Igloo: Pewnie, no to dawaj.
Odpisz
5 lipca 2022, 12:27
@Norbix: Cześć! Chcesz usłyszeć dowcip o sklerotyku?
Odpisz
7 lipca 2022, 01:15
@Kapitan_Igloo: Pewnie, no to dawaj.
Odpisz
22 sierpnia 2022, 12:40
@faketerminator1779: Cześć! Chcesz usłyszeć dowcip o sklerotyku?
Odpisz
22 sierpnia 2022, 12:41
@Kapitan_Igloo: Pewnie, no dawaj
Odpisz
22 sierpnia 2022, 14:17
@pewienktosktoniemaglosu: Cześć! Chcesz usłyszeć dowcip o sklerotyku?
Odpisz