Dziewczyna do chłopaka:
- Zdejmij moją bluzkę
Chłopak zdjął jej bluzkę
- Zdejmij moje buty
Posłusznie zdjął jej buty
- A teraz zdejmij moje majtki i stanik
Tak też zrobił
- Nie chcę cię znowu przyłapać, jak nosisz moje rzeczy!
- Kowalski proszony do gabinetu szefa.
- Szef mnie wzywał?
- Kowalski, wszystkie komputery w firmie są zablokowane, tylko wyświetla się napis "Jeśli nie spełnisz wszystkich żądań związku zawodowego, to komputery nie zostaną odwieszone."
Nie mam dowodów, ale jestem pewny Kowalski, że to ty założyłeś związek zawodowy i zablokowałeś komputery.
- Dlaczego szef jest pewny, skoro nie ma dowodów?
- Ponieważ jest to firma dwuosobowa.
Co jest zabawniejsze od zrzucenia wroga na dno wąwozu?
- Stanie na dole i łapanie go na widły.
Pacjent u dentysty:
- Ile kosztuje wyrwanie zęba?
- Sto złotych.
- Słucham?! Za kilka minut pracy?!
- Ok, będę wyrywać powoli.
Żyjesz pełnią życia, cieszysz się przygodami, śpiewasz, tańczysz w deszczu, radujesz się każdą chwilą, po czym dowiadujesz się, że to jest alkoholizm...
- Co ja mówiłem?!
- Że najmniejsze naruszenie zasad bezpieczeństwa może doprowadzić do katastrofy na masową skalę.
- Więc czemu reaktor wybuchł?!
- Nie mam pojęcia! Osobiście dopilnowałem, żeby to naruszenie nie było najmniejsze!
- Jaki jest Twój najlepszy wynik w biegu na 1000 metrów?
- 400 metrów.
Komentarze
Odśwież22 marca 2023, 17:44
I dziewczyna odzyskała ubrania z bielizną, a chłopak skończył nago :) Śmieszny żart :)
Odpisz
18 marca 2022, 12:28
nie zeby pomogl sie 'jej' rozebrac tylko zeby sciagal 'jej' rzeczy w ktore faktycznie byl juz ubrany..😋
tez musialem doczytac ponownie ale dobre..🤟
Odpisz
10 marca 2022, 20:14
Awwwww, ja bym pozwoliła mu nosić! I nawet bym mu chodziła do apteki po estro!
Odpisz
9 marca 2022, 22:15
nie łapie
Odpisz
Edytowano - 10 marca 2022, 07:08
@Jan_Pat_II: Jeśli na prawdę nie łapiesz, to już tłumaczę.
Żart wygląda na 18+, że dziewczyna prosi chłopaka o to, żeby pomógł jej się rozebrać. W rzeczywistości to chłopak założył ubrania swojej dziewczyny, a ta prosi go, żeby je zdjął i więcej ich nie zakładał.
A jeśli ironicznie nie łapiesz to ja też.
Odpisz
10 marca 2022, 15:59
@Czaderek07: dzięki
Odpisz