Po powrocie z kosmosu Neil Amstrong wszedł do siedziby NASA i rzekł:
- Nigdy nie dotarłbym na Księżyc bez pomocy państwa, wspaniałych naukowców Ameryki! Odśpiewajmy teraz razem nasz piękny hymn państwowy.
Sala wypełniła się śpiewem: "Deutschland, Deutschland, über alles..."
W szpitalu na oddziale położniczym odbywa się wizyta.
Lekarz pyta:
- Na kiedy ma pani termin porodu?
- Na 22 lipca doktorze.
- A pani termin, jaki jest?
- 22 lipca doktorze.
Lekarz podchodzi do trzeciej pacjentki i pyta, czy ona także ma termin na 22 lipca.
Pacjentka odpowiada:
Ja mam termin na 22 sierpnia, bo nie byłam na tej wycieczce.
Terapia małżeńska - kiedy za twoje pieniądze, w twojej obecności, psycholog wyjaśnia twojej żonie, dlaczego jesteś debilem.
Wybucha pożar. Para wybiega z płonącego budynku.
Żona mówi do męża:
- Wiesz, Marian, po raz pierwszy od 15 lat wychodzimy gdzieś wspólnie...
Przychodzi baba na badania, laborantka pobiera krew i mówi:
- A teraz poproszę o pojemnik z moczem.
Baba stawia butelkę na stoliku.
- Ależ to nie mocz tylko koniak!
- O rany, to co ja dałam lekarzowi w prezencie?!
Sprzedawca do klienta:
- Na tej kanapie zmieści się pięć osób bez żadnego problemu.
- Niestety nie znam pięciu osób bez żadnego problemu.
Żyjesz pełnią życia, cieszysz się przygodami, śpiewasz, tańczysz w deszczu, radujesz się każdą chwilą, po czym dowiadujesz się, że to jest alkoholizm...
Komentarze
Odśwież18 listopada 2020, 15:32
Kurde, literówka w Armstrong. Jest jakaś szansa, że z nią przejdzie?
Odpisz
18 listopada 2020, 18:54
@Holdine: Gdybys nie napisala, nie zauwazylbym.
Odpisz
18 listopada 2020, 20:13
@Holdine: On był z Armsterdamu?
Odpisz
18 listopada 2020, 20:15
@WielkiSpod: nie
Odpisz
Edytowano - 18 listopada 2020, 20:16
@Oczytany: To był kiepski żarcik.
Armstrong - Amsterdam -> Amstrong - Armsterdam
Odpisz
18 listopada 2020, 20:17
@WielkiSpod: juz zalapalem
Odpisz
26 grudnia 2023, 10:42
@Oczytany: co, taki oczytany nie jesteś już?
Odpisz
8 kwietnia 2021, 17:15
makapakajekurczak:I jeszcze o to, że pierwsze rakiety które mogły polecieć w przestrzeń kosmiczną to były rakiet V2 stworzone przez Niemców
Odpisz
24 kwietnia 2021, 17:40
@HansFrank: ?
Odpisz