Eskimos kupił zamrażarkę. Kiedy wrócił z nią do swojego igloo to żona zapytała:
"Po co ci ta zamrażarka, przecież u nas jest mróz cały rok?"
Eskimos na to:
"No właśnie. Na zewnątrz -60, w igloo -50 a w zamrażarce -20. Niech się dzieci trochę ogrzeją!
Bin Laden jedzie taksówką.
- Gdzie mam pana wysadzić? - pyta taksówkarz.
- Ale zbieg okoliczności! Miałem pana zapytać o to samo!
Dobra zmiana w sądach. Młody sędzia ma pierwszą sprawę. Postanowił skonsultować się z doświadczonym kolegą przez telefon:
- Mam tutaj bimbrownika. Jak myślisz, ile mu dać?
- Dwadzieścia złotych za litr, ani grosza więcej!
Jak matematycy zapraszają się na alkohol?
"Chodź, zamienimy procenty na promile!"
Rozmowa w Urzędzie Pracy.
- Zetknął się Pan z jakiś programem dla bezrobotnych?
- "Dzień dobry TVN"
Maciej rozmawia z swoim kuzynem Marcelem:
- Mój sąsiad ma Alzheimera. Codziennie muszę mu przypominać, który garaż jest jego.
- Też mam takiego. Muszę mu codziennie mówić że jego żona zmarła 23 lata temu w wypadku.
- To straszne. Czy nie możesz powiedzieć że np. jest Singlem?
- Ale on się ciągle tak cieszy, jak to słyszy...
Przychodzi baba na badania, laborantka pobiera krew i mówi:
- A teraz poproszę o pojemnik z moczem.
Baba stawia butelkę na stoliku.
- Ależ to nie mocz tylko koniak!
- O rany, to co ja dałam lekarzowi w prezencie?!
Komentarze
Odśwież16 grudnia 2021, 00:00
Co ciekawe otwarta zamrażarka będzie ogrzewać pomieszczenie. Oczywiście nieszczególnie imponująco, ale jednak
Odpisz
26 marca 2021, 12:38
Podoba mi się jego tok myślenia
Odpisz
25 maja 2020, 00:38
Pro-logiczne myślenie ;)
Odpisz
18 maja 2020, 11:13
56 i do os
Odpisz
3 marca 2020, 06:43
Właściwie to w iggo jest gorąco bo śnieg działa jak izolacja
Odpisz
18 maja 2020, 10:39
@MokryPotop: taktakbyczq+1
Odpisz
27 lutego 2020, 19:35
Cichywuj już idzie po ciebie
Odpisz
12 marca 2020, 23:15
@DeMajkel:
Odpisz