Rzecz dzieje się w Egipcie. Pewien Beduin ma wielki problem ze swoim nowo nabytym wielbłądem, który nigdzie nie chce iść. Z trudem zaciąga go do warsztatu samochodowego w jakiejś mieścinie i poczyna błagać mechanika:
- Panie, zrób coś, żeby to bydlę zechciało mnie słuchać i chodzić tam, gdzie chcę!
- Wprowadź go pan na kanał - radzi mechanik. Gdy oboje zaciągnęli wielbłąda, mechanik wziął wielki młot i przyłożył mu z całej siły w genitalia. Wielbłąd zapiszczał z bólu i pobiegł przed siebie w siną dal. Beduin zaczyna płakać i krzyczy:
- Jak ja go teraz dogonię?!
- Stawaj pan na kanał...
Jasiu przychodzi do szkoły z obrzękniętym, czerwonym nosem. Nauczycielka go pyta, co się stało. On odpowiada:
- Miałem katar i ciągle siąpiłem nosem. Ojciec się wkurzył, wziął odkurzacz i cały ten katar ze mnie wyciągnął.
- Oryginalna metoda leczenia...
- No, a opowiadałem jak tydzień temu mój braciszek miał zatwardzenie?
- Puk, puk!
- Kto tam?
- Matematyka.
- Sama?
- Nie, z zagrożeniem.
Na porodówce pielęgniarka podchodzi do mężczyzny:
- Gratuluję, ma Pan syna, 3700.
Mężczyzna wyjmuje portfel i mówi:
- Nawet niedrogo.
Pacjent na oddziale intensywnej terapii:
- Nie wiem dlaczego tu jestem. Ostatnie co pamiętam to, że żona weszła do przymierzalni i krzyknęła "za wąska". I ją zapytałem czy sukienka czy przymierzalnia.
Klasa maturalna, lekcja języka polskiego. Nauczycielka rozdaje uczniom kartki i mówi:
- Dzisiaj napiszecie wypracowanie na temat "Sytuacja gospodarcza w naszym kraju". Tym słabszym z ortografii odrazu przypominam, że ch*jowa pisze się przez u otwarte...
Komentarze
Odśwież22 listopada 2021, 02:01
z cyklu: kuchnia ludzka, dla ludożerców
Odpisz
Edytowano - 12 sierpnia 2018, 02:37
Bardzo to dziecinne
Nie że ja jestem jakiś dorosły ale i tak
Odpisz
8 sierpnia 2018, 13:01
O co tu chodzi?
Odpisz
9 sierpnia 2018, 10:58
@Emilsonik: Po prostu Puchatek przygotuje pyszną potrawkę z Prosiaczka.
Odpisz
9 sierpnia 2018, 22:28
@Nazwy_nie_znaleziono_: A, okej, dzięki ;)
Odpisz
31 lipca 2018, 00:16
Wow, kolejny komentarz zniknął
Odpisz
31 lipca 2018, 14:09
@BetonowyMur: Autor komentarza zdał sobie sprawę że jego komentarz nic ciekawego nie wnosi
Odpisz
31 lipca 2018, 16:08
@Niewieszomnie: Ale nie mógł go usunąć po paru dniach
Odpisz
31 lipca 2018, 21:23
@BetonowyMur: czyli administracja robi czystki
Odpisz
1 sierpnia 2018, 13:21
@Niewieszomnie: dlaczego tu tak pusto
Odpisz
1 sierpnia 2018, 13:36
Admin kasuje
Odpisz