- Co to był za chłopiec, z którym szedłeś do szkoły?
- Kolega z klasy, syn generała...
- O, z niego mógłbyś brać przykład. Taki mały, a już syn generała!
Koreę Północną można odróżnić od Południowej, obserwując mech na pniach drzew. Jeżeli ludzie go jedzą, to jest to Korea Północna.
Pijak przechodząc nocą przez cmentarz wpadł do świeżo wykopanego grobu. Ponieważ nie mógł się wydostać, ułożył się wygodnie i usnął. Rano przybył na miejsce wezwany przez kogoś policjant. Stanął nad grobem i zaczął przyglądać się śpiącemu, który zmarzł i usiłował okryć się marynarką. W końcu policjant pyta:
-Zimno? To po coś się rozkopywał?
Rozmawiają dwie sąsiadki:
- Wie pani, ten sąsiad z parteru to bardzo dobry człowiek. Cały swój dorobek przekazał sierocińcowi.
- A dużo tego było?
- Ośmioro dzieci!
Widziałem dwóch walczących niewidomych. Krzyknąłem:
- Stawiam stówę na tego z nożem!
Rozbiegli się.
Policja, przypadkowo, na terenie posesji znalazła 32 laptopy, 7 lodówek, 8 odkurzaczy,, 15 kuchenek i wiele innej elektroniki z magazynów Media Expert. Okazało się, że miaszka tam Marian i Barbara.
Komentarze
Odśwież18 września 2017, 20:31
Odpisz
14 lipca 2021, 09:30
@Tymek590: czaje
gowniany zart
Odpisz
18 września 2017, 07:12
Co?
Odpisz
18 września 2017, 09:16
Piekło
Odpisz
18 września 2017, 12:10
@vass296: ale od kiedy piekło jest u góry?
Odpisz
19 września 2017, 11:09
@seba745: A widziałeś na dole?
Odpisz
19 września 2017, 23:22
@lukeniu666: zazwyczaj tak jest przedstawiane na obrazach
Odpisz
Edytowano - 22 września 2017, 12:28
@seba745: Tak jest przedstawiane, ale nikt go nigdy nie widzial więc pewności nie ma.
Odpisz
22 września 2017, 13:19
@lukeniu666: tak czy siak w dowcipie chudzi oto że ci ostatni tak bardzo nie umieją chodzić po dziurach że zamiast przez nie przejść lub spaść w dół to spadają w górę.
Odpisz
Edytowano - 18 września 2017, 21:07
Chodzi o kreskówki raczej :v Jak dobra postać idzie i wejdzie na dziure to idzie prosto i nie spada, średni stoi na dziurze patrzy się w dół i spada a zły spada po chwili podobnie jak drugi ale jego jakby duch leci do nieba do góry że niby umiera
Odpisz
18 września 2017, 20:44
Nie wiem o co chodzi w tym dowcipie, ale mam kolegę, który też nie wie
Odpisz
18 września 2017, 19:28
Ocochodzi
Odpisz
18 września 2017, 17:44
- Ci z kreskówek: Idą spokojnie dalej dopóki nie spojrzą w dół.
Odpisz
18 września 2017, 13:56
0/10 w skali śmiesznosci
Odpisz
18 września 2017, 13:48
coś nie łapie tego kawału
Odpisz
18 września 2017, 12:21
co v2 ?
Odpisz