Żona pyta męża:
- Kochanie, a jakbym była niewidoma, to kochałbyś mnie?
- Tak - odpowiada mąż.
Po chwili przerwy:
- A jakbym była kulawa, to kochałbyś mnie?
- Tak.
Po chwili przerwy:
- A jakbym była niema, to kochałbyś mnie?
- Wtedy to bym chyba oszalał z miłości!
Kapral do szeregowców:
- Z prośbami walcie do mnie jak do własnego ojca!
Na to ktoś z szeregu:
- Tato, pożycz mi 200 zł i kluczyki do wozu!
Wchodzi narkoman do piekła i widzi pole marihuany.
Zrywa wszystko.
Nagle słyszy głos diabła:
- Tam masz narwane.
Narkoman rozgarnia i suszy.
Na to diabeł:
- Tam masz wysuszone.
Narkoman idzie i kręci blanty.
Za chwilę słyszy diabła:
- Tam masz blanty gotowe.
Narkoman bierze największego blanta i mówi:
- Masz ognia?
- Jakbym miał ognia to tu byłby raj!
- Dzień dobry tu nauczycielka pana syna. Pana syn na okrągło kłamie.
- Dzień dobry, proszę mu powiedzieć, że świetnie to robi, bo ja nie mam syna.
Facet wchodzi na wagę i mocno wciąga brzuch. Rozbawiona żona tym widokiem pyta:
- Myślisz, że to Ci w czymś pomoże?
- Oczywiście - odpowiada mąż - muszę jakoś zobaczyć cyferki.
Podróżnik w czasie: Który mamy rok?
Bush: Koleś, nie wiem kim jesteś, ale masz poważny problem! Wylądowałeś w białym domu!
Podróżnik w czasie: Co z tego, chce wiedzieć który mamy rok!
Bush: Wrzesień 2001
Podróżnik w czasie: Przed czy po zamachu?
Bush: Przed
Podróżnik w czasie: Co
Bush: Co
Sprawa rozwodowa, mąż i żona mają po dziewięćdziesiąt pięć lat. Sędzia pyta:
- Dlaczego zdecydowali się państwo na rozwód w tym wieku?
- Czekaliśmy, aż dzieci pomrą.
Komentarze
Odśwież7 kwietnia 2017, 13:53
niema laska
+10 punktów do r*chable
Odpisz
7 kwietnia 2017, 19:48
@remoros1: Ten uczuć , gdy ona nie może powiedzieć że boli ją głowa.
Odpisz
8 kwietnia 2017, 08:12
@Ameron: Jak jest martwa to też.
Odpisz
8 kwietnia 2017, 19:08
@Krzyniu: Krzyniu ty nekrofilu :_:
Odpisz
15 kwietnia 2017, 22:10
@Krzyniu: Hehe, te strzałki...
6 w górę, 9 w dół *apkowy lenny*
Odpisz
15 kwietnia 2017, 22:42
@Vincka: yhy
Odpisz
3 czerwca 2017, 16:12
@Vincka: ( ͡° ͜ʖ ͡°) prawdziwy lenny xd
Odpisz
3 czerwca 2017, 22:04
( ͡° ʖ̯ ͡°)
Odpisz
4 czerwca 2017, 10:20
@Ameron: co?
Odpisz
4 czerwca 2017, 12:57
Bestialsko odkopałeś młody wątek.
Odpisz
Edytowano - 4 czerwca 2017, 16:26
@Ameron: jestem dziewczyna ale nie kumam o co ci chodzi ty napisałeś ''apkowy lenny'' a jak dałam bukę leniego i napisałam ''prawdziwy lenny'' ale nie chodziło mi o tego gościa tylko o tą minkę leniego że ta minka to prawdziwy lenny
Odpisz
4 czerwca 2017, 20:37
(╭☞ Ȍ ω Ȍ )╭☞
Odpisz
Edytowano - 4 czerwca 2017, 20:38
@Ameron: xd (*.*) mój własny lenny face xd
Odpisz
4 czerwca 2017, 20:40
(づ Ȍ ω Ȍ )づ
Odpisz
4 czerwca 2017, 20:43
@Ameron: co?
Odpisz
4 czerwca 2017, 20:44
rzadki lenny! ヽ( ⊜ ᗝ ⊜ )ノ
Odpisz
4 czerwca 2017, 20:48
@Ameron: łooooooooooooooooo pszu łoooooooooooooooo łoooooooooooo
Odpisz
4 czerwca 2017, 20:51
(╯ ò ᴥ ó )╯︵ ┻━┻
Odpisz
4 czerwca 2017, 20:52
@Ameron: ok ok nie złość się
Odpisz
4 czerwca 2017, 20:53
¯\_ツ_/¯
Odpisz
5 czerwca 2017, 07:25
@Ameron: :)
Odpisz
26 czerwca 2017, 10:35
ja wale ale ty jesteś amebą
Odpisz
Edytowano - 26 czerwca 2017, 10:41
ten wątek już się skończył
Odpisz
26 czerwca 2017, 10:42
A ja zacząłem kolejny amebo
Odpisz
26 czerwca 2017, 10:44
ja wale ale masz teksty z przedszkola
Odpisz
26 czerwca 2017, 10:50
To nie są teksty, po prostu daje ci do zrozumienia, że jesteś amebą umysłową.
Odpisz
Edytowano - 26 czerwca 2017, 10:52
ja nie moge wiesz co nie będę rozmawiać z dzieckiem więc pisz co chcesz ja nie będę tego sprawdzać
Odpisz
26 czerwca 2017, 10:53
Jestem jednym z doroślejszych na tej stronie (:
Odpisz
26 czerwca 2017, 10:56
za szybko dodałeś odpowiedź chciałam ci jeszcze napisać że jeśli piszesz takie teksty że inni są dziećmi ty jesteś najdoroślejszy to nie myśl sobie że będziesz fajny dziwaku
Odpisz
26 czerwca 2017, 11:14
Ty napisałaś, że jestem dzieckiem. Ja mówię, że jesteś amebą.
Odpisz
Edytowano - 26 czerwca 2017, 12:08
no ok ok zakończmy wątek i zapraszam na mój profil właśnie otworzyłam slep PS. wybacz że cie dzieckiem nazywałam
Odpisz
3 czerwca 2017, 16:16
(*.*)
Odpisz